CIECHANÓW – KONCERT CHARYTATYWNY – 27.11

Już 27 listopada 2019 od godziny 17 zapraszamy na Koncert Charytatywny dla Oliwiera, który odbędzie się na hali Mazovia w Ciechanowie.
Będzie to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, na którym wystąpią takie zespoły jak: Power Play, Cliver, Grupa Active, Zespół Muzyczny DEFIS, Formacja. Quest, B-QLL, Mateusz Mijal, Łukasz “YUSH” Juszkiewicz, Konrad “Tulipan” Dobrzyński z zespołu “Se7en”.

Gdzie?
Hala sportowa Mazovia im. Ireneusza Plińskiego
ul. Kraszewskiego 8, 06-400 Ciechanów

Kiedy?
27 listopada 2019 (środa) – 17.00 – 22.00

Oliwier urodził się jako wcześniak w 36 tygodniu ciąży (2 października 2019 roku). Rodzice Oliwiera w 26 tygodniu ciąży otrzymali diagnozę, z którą przyszło im się zmierzyć — Rozszczep kręgosłupa – 11 segmentów (odcinka lędźwiowego i piersiowego) wraz z przepukliną oponowo-rdzeniową otwartą na całej tej długości i garbami kostnymi spowodowanymi niezamknięciem się kręgów, a do tego wodogłowie i prawą stopę końsko-szpotawą.
Już pierwszego dnia Oliwier przeszedł dwie operacje, które trwały prawie 6 godzin i polegały na zespoleniu kręgosłupa, usunięciu garbów kostnych i wykonania plastyki kręgosłupa. Zostały również zakryte otwarte nerwy poprzez naciągnięcie skóry i jej zszycie. Wczepioną została w główce zastawka, która odbarcza zbierający się tam płyn i zmniejsza ciśnienie wewnątrz mózgu.

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na leczenie, rehabilitację i sprzęt medyczny.

Całe wydarzenie pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów.
Patron medialny: Disco Polo Music.

Bilety w postaci cegiełek (dobrowolne kwoty) będą do nabycia bezpośrednio przed wejściem.

Dołącz do Armii Królów i wesprzyj małego Oliwiera.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących dołączyć się do akcji i wesprzeć małego Króla Oliwiera.

Cała akcja zbiórki dla Oliwierka jest inicjatywą społeczną Komitetu Społecznego
“ Dla Oliwiera” zarejestrowaną na stronie MSWiA jako zbiórka publiczna nr 2019/5224/KS.